Celoroční předstan Finnland - hloubka 240 cm
Kód: FF075/543 - ROZBALENODetailní popis produktu
Pětidílný celoroční předstan Finnland - hloubka 240 cm.
- Pod všemi okny jsou umístěny bouřkové lišty a lemy
- Přední stěna je dvoudílná, vyměnitelná - lze ji sklopit a vytvořit tak verandu
- Vchod lze srolovat a odklopit
- Uzamykatelná trvalá vysoká ventilace
- Boční stěny s oknem z gázy s průhledným a tmavým krytem
- Boční potrubí pro připevnění dešťového žlabu
- Duté švy ve stříšce pro umístění napínacích tyčí stříšky
- Materiál: Střecha, boční/přední stěna a přízemní lišty z PVC
- Tyče: ocel ø 25 mm sestávající z: 5 střešních tyčí, 3 podpěr proti hurikánu, tyčí stříšky
- Podlahová sukně (větrná zástěna) je součástí balení
Pozn.: FF075/543 (obvod 841 - 875 cm) - ROZBALENO:Rozbalený produkt z vrácené objednávky. Zboží je nepoužité, plně funkční a nabízíme jej za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoroční předstany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4250971723958 |
| Barva: | antracit |
| Pro vozidla pro volný čas: | karavan |
| Typ rámu: | Ocel |
| Rozsah dodávky stany: | ø 25 mm ocelové tyče, napínací materiál, základní plachta, závěsy, ledvinka, stan |
| Textilní materiál: | 100% PVC polyvinylchlorid |
| Hmotnost (netto): | 55 - 75 kg |
| Sekundární barva: | bílý |
| Hloubka stanu: | 240 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
