Přihrádka do dveří pro chladničky Dometic RM 5310, 5330, 5380 / RMV 5305, bílá
Kód: FFDO-18040Související produkty
Detailní popis produktu
Přihrádka do dveří pro chladničky Dometic
- Vhodné pro: RM 5310, 5330, 5380 || RMV 5305
- Barva: bílá
- Šířka: 38,3 cm
- Výška: 6,2 cm
- Hloubka: 6,7 cm
- Umístění: výše
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464242294 |
| Vyrovnání: | výše |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Barva: | bílý |
| Pro typ: | RM 5310, 5330, 5380 || RMV 5305 |
| Šířka: | 383 |
| Výška: | 62 |
| Hloubka: | 67 |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 38,3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 6 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 6,7 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
