Tlakový bojler 230 V, 6 nebo 9 litrů
Kód: FF302/063 FF302/065 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Tlakový bojler Pundmann je k dispozici s objemem 6 litrů nebo 9 litrů. Ohřívá a ukládá vodu. V závislosti na verzi je tento bojler vybaven elektrickým topným tělesem o výkonu 200 W, které po připojení k napájení 230 V ohřívá vodu rychle a efektivně.
Díky provoznímu tlaku 2,3 baru je voda v bojleru pod konstantním tlakem, což umožňuje udržovat teplotu po delší dobu. Po zapnutí napájení začne elektrický ohřívač ohřívat vodu. Jakmile je dosaženo nastavené teploty, automaticky se vypne. Jeho malé rozměry a jednoduchá obsluha z něj činí velmi praktický a funkční spotřebič.
Technické údaje: doba ohřevu: cca 75 min./75 °C; přípojka vody ř 10 mm; nastavení pojistného ventilu: 3 bary.
| Kód produktu: | FF302/063 | FF302/065 |
| Kapacita | 6 l | 9 l |
| Šířka | 22,8 cm | 22,8 cm |
| Výška | 20 cm | 20 cm |
| Délka | 37 cm | 50 cm |
| Čistá hmotnost | 8 kg | 10 kg |
| Celková hmotnost | 8,4 kg | 10,4 kg |
| Materiál | nerez | nerez |
| Jmenovité napětí | 230 V | 230 V |
| Jmenovitá kapacita | 500 W | 500 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Novinky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 8,4 kg |
| Barva: | černý |
| Objem: | 6 l |
| Šířka: | 228 |
| Výška: | 200 |
| Délka: | 370 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Jmenovitý výkon: | 500 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 8 kg |
| Velikost balení Největší velikost: | 37 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 20 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 22,8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
