Bateriové zapalování pro chladničky Dometic RM 5310, 5330, 5380, 8XX0, RML 8XX0, 9330, 9430, RMS 8XX0
Kód: FFDO-17570Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464241198 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 5310, 5330, 5380, 8XX0, RML 8XX0, 9330, 9430, RMS 8XX0 |
| Hmotnost (netto): | 60 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 7,5 cm |
| KOD R: | E9521 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
