Bateriové zapalování pro chladničky Dometic RM 7XX0, 8XX0, RML 8XX0, RMS 8XX0, RMT 8XX0
Kód: FFDO-14090Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464340297 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 7XX0, 8XX0, RML 8XX0, RMS 8XX0, RMT 8XX0 |
| Hmotnost (netto): | 70 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 11,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
