Bezpečnostní zařízení mřížky pro chladničku Dometic RML 8230, RMV 5305
Kód: FFDO-71340Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464314076 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 8230, RMV 5305 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
