Čidlo teploty, délka 1500 mm pro chladničky Dometic RM 5385, RMD 85XX, RMS 85XX
Kód: FFDO-71160Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464253610 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | Serie 8, 9 |
| Délka: | 1500 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 10 cm |
| KOD R: | E598 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
