Držák mřížky pro chladničky Dometic RMD 10.5T, 10.5XT
Kód: FFDO-72990Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464359053 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RMD 10.5T, 10.5XT |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 2,2 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2,2 cm |
| KOD R: | E11183 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
