Držák mřížky pro chladničky Dometic RML 943X, RMLT 943X
Kód: FFDO-19700Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464285192 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML943X, RMLT943X |
| Hmotnost (netto): | 20 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 33,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 3,5 cm |
| KOD R: | E70000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
