Dvířka mrazicího prostoru pro chladničky Dometic CoolMatic MDC 65, 90
Kód: FFDO-71480Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7321422705971 |
| Hmotnost (brutto): | 400 g |
| Pro typ: | CoolMatic MDC 65, 90 |
| Hmotnost (netto): | 400 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 38 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 17 cm |
| KOD R: | E6925 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
