Plynový regulační ventil pro chladničky Dometic
Kód: FFDO-11220Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464190854 |
| Hmotnost (brutto): | 150 g |
| Pro typ: | RM 2250, 2251, 4180, 4181, 4200, 4201, 4203, 4210, 4211, 4230, 4231, 4260, 4261 |
| Hmotnost (netto): | 110 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 12 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4,5 cm |
| KOD R: | E8583 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
