Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 105 W / 235 V
Kód: FFDO-10980Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464169447 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 200, 201, 270, 2210, 2250, 4180, 4181, 4200, 4201, 4203, 4210, 4211, 4213, 4230, 4231, 4233 |
| Jmenovitý výkon: | 105 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 27,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 22 cm |
| KOD R: | E318 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
