Topná patrona pro chladničky Dometic, úhlová, 135 W / 235 V
Kód: FFDO-11380Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464165203 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 7361, 7365, 7401, 7405, 7541, 7545, 7551, 7555, 8401, 8405, 8501, 8505, 8551, 8555 |
| Jmenovitý výkon: | 135 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 26 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 26 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
