Horní držák, přední pro chladničky Dometic CoolMatic MDC 65, 90
Kód: FFDO-71500Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464329940 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | CoolMatic MDC 65, 90 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 38 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4 cm |
| KOD R: | E13156 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
