Kolébkový spínač zapalovací jednotky pro chladničky Dometic 12/24 V, 230 V
Kód: FFDO-11430 FFDO-10810 FFDO-11440 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | zelený |
| Pro typ: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 3,5 cm |
| KOD R: | 71262, 71264, 71263 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
