Kompaktní kování pro chladničky Dometic, plynové / elektrické, 1500 mm
Kód: FFDO-11020Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464145953 |
| Hmotnost (brutto): | 300 g |
| Pro typ: | RM 5310,5330,5380,6270,6271,6290,6291,6360,6361,6400,6401,7270,7290,7360,7370,7390,7400,7540,7550,7650,7850,8400,8500,8550... |
| Délka: | 1500 |
| Hmotnost (netto): | 260 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 18,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 10,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 10,5 cm |
| Varianta: | Plyn/elektřina |
| KOD R: | E10239 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
