Loketní opěrky pro kempingovou židli Westfield Cruiser
Kód: FF611/070-1Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro kempingový nábytek |
|---|---|
| EAN: | 4260182767672 |
| Hmotnost (brutto): | 667 g |
| Barva: | antracit |
| Pro typ: | Cruiser |
| Počet kusů : | 02 |
| Hmotnost (netto): | 667 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 47,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 6,1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 20,7 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
