Ložiskové víko mrazicího prostoru pro chladničky Dometic RML 8230, 943X, RMLT 9435
Kód: FFDO-19250Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464292947 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 8230, 943X, RMLT 9435 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 4 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2 cm |
| KOD R: | E60004 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
