Náhradní zimní kryt pro větrací mřížku chladničky Dometic LS 330
Kód: FFDO-15210Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464307153 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | bílý |
| Pro typ: | Větrací mřížka LS 330 |
| Šířka: | 402 |
| Výška: | 223 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 40 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 22,2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
