Nástavec mřížky pro chladničky Dometic RM 6XXX, 7XXX, RGE 2000, pravý
Kód: FFDO-10280Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464097887 |
| Vyrovnání: | vpravo |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 6XXX, 7XXX, RGE 2000 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2 cm |
| KOD R: | E5503 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
