Otočný knoflík/ přepínač pro chladničku Dometic A803KF
Kód: FFDO-12970Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464082869 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | černý |
| Pro typ: | A803KF |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 2,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
