Otočný knoflík/ přepínač pro chladničku Dometic CombiCool RF-60
Kód: FFDO-17780Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464234756 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | černý |
| Pro typ: | CombiCool RF-60 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2,8 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 3 cm |
| KOD R: | E5917 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
