Otočný knoflíkový termostat pro chladničky Dometic, světle šedý
Kód: FFDO-15020Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464181623 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | světle šedá |
| Pro typ: | RM 8400, 8500, RML 8550, RMS 8400, 8460, 8500, 8550 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 7 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 3 cm |
| KOD R: | E4430 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
