Pant dvířek mrazicího prostoru pro chladničky Dometic RML 8XXX
Kód: FFDO-15860Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464185911 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 8XXX |
| Hmotnost (netto): | 20 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 7,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4,3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 7,5 cm |
| KOD R: | E7205 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
