Piezoelektrické zapalování pro chladničky Dometic
Kód: FFDO-11410 FFDO-10700 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | červený |
| Hmotnost (netto): | 20 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 9 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2 cm |
| KOD R: | 71268, E1657 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
