Plynový hořák, kompletní pro chladničky Dometic řady 8 a 9
Kód: FFDO-70200Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464311662 |
| Hmotnost (brutto): | 300 g |
| Pro typ: | RML 8XX0, 9XX0 |
| Hmotnost (netto): | 300 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 20 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 8 cm |
| Typ: | 16 |
| Varianta: | s tryskou |
| KOD R: | E10754 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
