Plynový hořák pro chladničky Dometic, bez trysky
Kód: FFDO-11100Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464253252 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 7XX1, 7XX5, 8XX1, 8XX5, RMD 8XX1, 8XX5 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 15 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 15 cm |
| Varianta: | Bez trysky |
| KOD R: | E4797 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
