Plynový hořák pro chladničky Dometic do objemu 103 litrů, bez trysky
Kód: FFDO-11420Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464226355 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | Karavany s objemem až 103 litrů, kromě RM 7XX1, 7XX5, 8XX1, 8XX5 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 7 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 4 cm |
| Varianta: | Bez trysky |
| KOD R: | E310 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
