Plynový hořák pro chladničky Dometic RM 85X1, 85X5, RMS 85X1, 85X5, RMV 5305
Kód: FFDO-71430Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464340594 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Pro typ: | RM 85X1, 85X5, RMS 85X1, 85X5, RMV 5305 |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 12 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 6 cm |
| Typ: | 65 |
| Varianta: | s tryskou |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
