Plynový ventil s plynovou přípojkou pro chladničky Dometic řady 7, 8
Kód: FFDO-12830Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464188844 |
| Hmotnost (brutto): | 220 g |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 8 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 8 cm |
| Vhodné pro: | Serie 7, 8 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
