Plynový ventil s plynovou přípojkou pro chladničky Dometic RML 9X31, 9X35
Kód: FFDO-71420Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464284935 |
| Hmotnost (brutto): | 300 g |
| Pro typ: | RML 9X31, 9X35 |
| Hmotnost (netto): | 240 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 18,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 11 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
