Pojistný šroub pro větrací mřížku L a zimní kryty Dometic, černý
Kód: FFDO-70730Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464288131 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | černý |
| Pro typ: | Větrací mřížka L a zimní kryty |
| Počet kusů : | 01 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 1,3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,3 cm |
| KOD R: | E12615 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
