Posuvník, černý pro větrací mřížku Dometic LS, 1 kus
Kód: FFDO-70900Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464288148 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | černý |
| Pro typ: | Větrací mřížka LS |
| Počet kusů : | 01 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 70,8 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
