Posuvník pro dvířka mrazicího prostoru chladniček Dometic řada 8 / RGE 2100 / RML 933X, 943X
Kód: FFDO-16320Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464226850 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | Serie 8 || RGE 2100 || RML 933X, 943X |
| Počet kusů : | 01 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 5,6 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2 cm |
| KOD R: | E6322 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
