Posuvník pro větrací mřížku chladniček Dometic LS
Kód: FFDO-14630 FFDO-14700 FFDO-14640 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | bílý |
| Pro typ: | Větrací mřížka LS |
| Počet kusů : | 50 |
| Hmotnost (netto): | 90 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 0,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
