Renogy Bluetooth modul BT-1
Kód: RCM-BT1Související produkty
Detailní popis produktu
Bluetooth modul Renogy BT-1 (nová verze) se dobře spáruje s jakýmkoli kompatibilním solárním regulátorem nabíjení Renogy
- Zapojte BT-1 do portu RJ12 vašeho regulátoru a můžete bezproblémově sledovat a měnit nastavení přímo z vašeho chytrého zařízení
- Je kompatibilní s aplikací DC Home, která je k dispozici v App Storu i Google Play
- Bezdrátově monitorujte a upravujte kompatibilní solární regulátory nabíjení přes Bluetooth
- Připojte se k naší uživatelsky přívětivé aplikaci pro chytré telefony – Renogy DC Home a mějte přehled o svém systému
- Vestavěný Bluetooth čip s vysokou účinností a nízkou spotřebou energie
- Technologie Bluetooth 4.2 a BLE zajišťují rychlou a nepřerušovanou komunikaci
- Napájeno přímo přes komunikační port RJ12 regulátoru
- Dosah signálu až 24 metrů
- Dvě LED kontrolky, které indikují napájení BT-1 a stav připojení Bluetooth
- Odolnost IP54
- Délka kabelu: 5 m
- Rozměry: 67.3 X 35 X 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a díly k solárnímu systému |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0840315252189 |
| Komunikační protokol: | RS485 |
| Typ portu: | RJ45 |
| Vstupní napětí: | 5V nebo 12V |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Spotřeba v pohotovostním režimu: | 0,04W |
| Provozní spotřeba: | 0,05W |
| Komunikační dosah: | ≤82 stop |
| Sériová přenosová rychlost: | Pevná přenosová rychlost 9600 bps |
| Délka kabelu: | 5,00 m |
| Instalační rozměry: | 67,3 φ3,5 mm |
| Provozní teplota: | -20℃~85℃ |
| EAN:: | 2006362551271 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Renogy je špičková značka ve svém oboru, která je na trhu od roku 2010. Zaměřuje se na energetickou nezávislost pro karavany, obytné vozy, vestavby nebo jachty z obnovitelných zdrojů energie. Renogy nabízí širokou škálu produktů pro solární energii, včetně solárních panelů, regulátorů nabíjení, inventorů, baterií a mnoho dalšího. Zaměřují se na efektivitu, udržitelnost a velmi snadnou instalaci. Renogy je perfektní volbou pro ty, kteří hledají spolehlivá a ekologická řešení pro využívání solární energie.
