Sada komínu pro odvod spalin pro chladničky Dometic s objemem do 103 litrů
Kód: FFDO-11310Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464029413 |
| Hmotnost (brutto): | 250 g |
| Hmotnost (netto): | 250 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 20 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 15 cm |
| Vhodné pro: | Karavanová zařízení s kapacitou až 103 litrů |
| KOD R: | 71084 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
