Senzor osvětlení pro chladničky Dometic RM 5310, 5330, 5380, 72XX, 73XX, 74XX, 75XX
Kód: FFDO-12100Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464141306 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 5310, 5330, 5380, 72XX, 73XX, 74XX, 75XX |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 5 cm |
| KOD R: | E12413 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
