Systém Snap-Lock pro mrazicí prostor chladničky Dometic RML 8330
Kód: FFDO-16760Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464224719 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 8330 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 5,5 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 2,2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
