Teplotní osa pro knoflík termostatu pro chladničky Dometic RM 7XX1, 7XX5, RMT 7XX1, 7XX5
Kód: FFDO-12110Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464184624 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | žluť |
| Pro typ: | RM 7XX1, 7XX5, RMT 7XX1, 7XX5 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 3,2 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1,3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,3 cm |
| KOD R: | E4425 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
