Teplotní osa pro otočný knoflík pro chladničky Dometic RM 7XX1, 7XX5/ RMT 7XX5
Kód: FFDO-13490 FFDO-15250 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Barva: | světle šedá |
| Pro typ: | RM 7XX1 |
| Hmotnost (netto): | 10 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 2,8 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 1,5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 1,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
