Termostat pro chladničky Dometic CoolMatic MDC 65, 90
Kód: FFDO-70480Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7321422696811 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Pro typ: | CoolMatic MDC 65, 90 |
| Hmotnost (netto): | 110 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 14 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 4 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 8,3 cm |
| KOD R: | E10263 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
