Těsnicí uzávěr
Kód: FF301/471Detailní popis produktu
Víčko nádrže pro odpadní nádrž C220 s odměrkou.
Při výběru náhradního dílu věnujte pozornost technickým detailům a informacím o produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly k chemickému WC Thetford |
|---|---|
| EAN: | 8710315023305 |
| Hmotnost (brutto): | 82 g |
| Pro typ: | C220 |
| Hmotnost (netto): | 82 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 22,4 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 7,4 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 12,1 cm |
| KOD R: | E8363 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
