Termostat pro chladničky Dometic, elektrický, 1400 mm
Kód: FFDO-11370Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464036442 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Délka: | 1400 |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 5 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 10 cm |
| Vhodné pro: | Všechna zařízení pro karavany kromě lucemburských KTL |
| Varianta: | elektrický |
| KOD R: | E4783 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
