Tlačítko zapalování pro chladničky Dometic RM 5310, 5330, 5380, 8XX0, RML 8XX0, 9XX0, RMS 8XX0
Kód: FFDO-16940Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464310634 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RM 5310, 5330, 5380, 8XX0, RML 8XX0, 9XX0, RMS 8XX0 |
| Hmotnost (netto): | 20 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 10 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2,2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 3 cm |
| KOD R: | E10610 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
