Topná patrona, úhlová, 170 W / 12 V pro chladničky Dometic řady 8, 9
Kód: FFDO-71400Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464254433 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | Serie 8, 9 |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 19 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 19 cm |
| KOD R: | E11532 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
