Topná patrona, úhlová, 170 W / 230 V pro chladničky Dometic RML 9X31, 9X35
Kód: FFDO-71410Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464285000 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 9331, 9X35 |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 27 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 23 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
