Topná patrona, úhlová, 170 W / 240 V pro chladničky Dometic RML 9330, 9340
Kód: FFDO-71390Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464285574 |
| Hmotnost (brutto): | 200 g |
| Pro typ: | RML 9330, 9340 |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 200 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 27 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 3 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
