Topná patrona 170 W / 230 V pro chladničku DOMETIC RML 10.4T
Kód: FFDO-73220Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7332464465402 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 10.4T |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 230 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 27 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 16 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
