Topná patrona 170 Watt / 12 V pro chladničky Dometic RML 10.4T, RMD 10.5T, 10.5XT
Kód: FFDO-73060Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro lednice a chladící boxy |
|---|---|
| EAN: | 7315091151436 |
| Hmotnost (brutto): | 100 g |
| Pro typ: | RML 10.4T, RMD 10.5T, 10.5XT |
| Jmenovitý výkon: | 170 W |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Hmotnost (netto): | 100 g |
| Velikost balení Největší velikost: | 33 cm |
| Velikost balení Nejmenší velikost: | 2 cm |
| Velikost balení Střední velikost: | 20 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
